Laptop ASUS ROG Zephyrus S17 GX701LXS-HG032T

Laptop ASUS ROG Zephyrus S17 GX701LXS-HG032T

Laptop ASUS ROG Zephyrus S17 GX701LXS-HG032T – jeśli ktoś szuka ultracienkiego, wydajnego laptopa z 17-calowym wyświetlaczem, powinien przyjrzeć się bliżej temu laptopowi. W tym modelu firma starała się uwzględnić typowe życzenia grupy docelowej i zaoferowała laptop z cienkimi ramkami ekranu, stosunkowo niewielkimi wymiarami i grubością korpusu. Wypełnienie sprzętowe pozwala na pracę ze złożoną grafiką i uruchamianie najnowszych gier.

Laptop ASUS ROG Zephyrus S17 GX701LXS-HG032T

Rozbudowane zostało znane menu Start, w nim lista narzędzi. Nowa przeglądarka Edge umożliwia szybkie i intuicyjne surfowanie po Internecie, ekran dotykowy ułatwiają pracę, a wbudowane zabezpieczenia zwiększają poczucie bezpieczeństwa. Siła jest we wszystkim, co znalazło się w laptopie ASUS ROG Zephyrus S17, jego procesor Intel Core i7 – 10875 H dziewiątej generacji zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie dzięki znacznie lepszej wydajności niż inne procesory.

Dla kogo przeznaczony jest laptop ASUS ROG Zephyrus S17?

Laptop ASUS ROG Zephyrus S17 GX701LXS-HG032TModel ROG Zephyrus S17 GX701LXS jest popularny wśród użytkowników, którzy często bawią się laptopem lub pracują z ciężkimi aplikacjami.To laptop gamingowy bardzo atrakcyjny dla kupujących ze względu na różnorodność opcji konfiguracyjnych, rozsądną cenę i najwyższą jakość. Laptop ASUS został starannie zaprojektowany, aby zapewnić doskonałe połączenie wydajności i stylu.

Kompaktowy laptop ASUS ROG Zephyrus S17 zapewnia moc obliczeniową dla wymagających gier, VR i kreatywnych profesjonalnych aplikacji. Karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 2080 Super, wydajny procesor i duża pamięć 32 GB DDR4 3200 MHZ zapewniają pełną wydajność komputera, a dysk SSD daje wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie kolekcji gier i portfolio prac.

ASUS ROG Zephyrus S17 GX701LXS-HG032T to najlepsza równowaga dla mobilnych graczy

Laptop do gier, który waży mniej niż trzy kilogramy, jest smukły i wciąż wystarczająco mocny, by przeżywać fantastyczne wirtualne przygody. Korpus modelu jest cienki, wykonany ze stopu magnezu. Konstrukcja ma niezbędną wytrzymałość i sztywność, aby przenosić urządzenie bez obawy o jego uszkodzenie.

Wysoka prędkość i dokładne odwzorowanie kolorów

Wyświetlacz ROG Zephyrus S 17 zapewnia prawdziwą wydajność w grach, 17-calowy ekran Full HD jest odświeżany przy 300 Hz i ma czas reakcji zaledwie 3 ms. Dzięki doskonałemu ekranowi gracz nie zniechęci się opóźnieniami graficznymi i nieprzyjemnymi artefaktami wizualnymi. Płynną grafikę wspiera również karta graficzna nowej generacji z 8 GB pamięci na pokładzie. Laptop ASUS ROG Zephyrus zawiera subtelne rozwiązanie. Pomimo niewielkich rozmiarów  nadaje się do gier AAA i ciężkich codziennych treningów. Dysk umożliwi szybkie uruchamianie gier, pamięć RAM ujawni wszystkie możliwości produktywnego centralnego procesora Intel Core i7.

Skuteczne chłodzenie zapewniające stabilną pracę laptopa ASUS

Potężne komponenty są chłodzone za pomocą opatentowanej przez ROG technologii Active Aerodynamic System. Został zaprojektowany w taki sposób, aby jak najszybciej schłodzić wnętrze laptopa, pozwalając wycisnąć z niego jak najwięcej.

Elastyczne ustawienie podświetlenia

Z wyglądu przyciąga niestandardową klawiaturą. Pierwszą rzeczą, która zaskakuje w laptopie ROG Zephyrus S17, jest decyzja o nadaniu touchpadowi funkcji cyfrowego pada. Umożliwiło to zmniejszenie rozmiaru i przesunięcie klawiatury bliżej użytkownika. Podświetlenie klawiatury również wygląda ekskluzywnie. Można go dostosować, zmieniając kolory i wybierając efekty, podczas gdy podświetlenie kompatybilnych urządzeń można zsynchronizować. Cały system do gier będzie wizualnie zaprojektowany w tym samym stylu i będzie mógł się wzajemnie uzupełniać. ROG Zephyrus S 17 to wybór dla tych, którzy szukają równowagi między przenośnością laptopa a wydajnością platformy do gier.

Karta graficzna z serii NVIDIA GeForce RTX 2080 Super

Uda się uzyskać szybkie i bezprzewodowe połączenia dzięki technologii Intel Wi-Fi 6 (Gig + 802.11ax). Poznać największą siłę w świecie gier i wymagających kreatywnych projektów. Karta graficzna z serii nVidia GeForce RTX wykorzystuje najbardziej zaawansowaną technologię, aby zapewnić kinową grafikę nawet w najbardziej wymagających grach. Pełna moc sztucznej inteligencji i śledzenia promieni zapewnia płynne renderowanie podczas gry i pozwala cieszyć się niezwykle realistyczną grafiką z dużą ilością szczegółów w rozdzielczości 4K.

Seria RTX 2080 Super oferuje również wyższą liczbę klatek na sekundę (FPS), dzięki czemu szybciej widać każdą akcję na ekranie i zyskiwać przewagę nad przeciwnikiem w grze. Można przesyłać strumieniowo swoją rozrywkę na żywo, doświadczając prawdziwej wirtualnej rzeczywistości oraz zanurzając się w świecie pełnego realizmu i wysokiej wydajności dzięki karcie z serii GeForce.

Pamięć RAM

Można grać płynnie dzięki 32 GB pamięci RAM, która zapewnia szybkie i płynne działanie. Można bez problemu uruchamiać wiele aplikacji jednocześnie, ale można też grać w najbardziej wymagające gry oraz korzystać z programów graficznych i multimedialnych.

Zwiększenie prędkości swojego laptopa

Wbudowany dysk SSD to idealne rozwiązanie, jeśli ktoś chce, aby jego laptop działał z dużą prędkością. System operacyjny i zainstalowane na nim aplikacje działają znacznie szybciej niż na dysku twardym przy maksymalnej prędkości przesłanie zawartości pendrive’a o pojemności 32 GB zajmuje tylko 26 sekund.